Žena si tajne fotila známeho modela: Keď zistila, čo v tej chvíli robil on, skoro sa od hanby prepadla!

Zdroj: Twitter/Nyle DiMarco

Brazílčanka Loiba, ktorá si v newyorskom metre chcela "nenápadne" odfotiť mladého modela Nyle DiMarca, sa dostala do veľmi trápnej situácie.

Trénerka bojového umenia Loiba počas cesty metrom zbadala oproti sebe muža, ktorý podľa jej slov vyzeral "skutočne ohromujúco". Tušila, že je to známy model Nyle DiMarco, avšak nebola si tým úplne istá.Rozhodla sa teda, že namiesto očumovania si ho odfotí do mobilu a doma zistí, či je to skutočne on.

 

Pre BuzzFeed povedala: "Modela v metre nevidíte každý deň. Spoznala som ho podľa toho, ako bol oblečený". Do svojho telefónu si spravila nielen jednu, ale rovno celú sériu fotiek. Pri takom množstve by už model očakával i honorár, povedal neskôr DiMarco.

Doma zbadala na Instagrame fotku chlapíka zo svojho telefónu a ihneď si uvedomila, že to je skutočná celebrita. DiMarco vyhral súťaže ako America's Next Top Model alebo Tanec s celebritami. Rozhodla sa, že mu napíše. "Myslím, že som ťa videla v metre. Ak si to ty, si skutočne krásny človek."

Pravdepodobne nečakala odpoveď, ale DiMarco jej odpovedal fotkou, na ktorej bola Loiba, ktorá si ho fotografuje. Bolo to pre ňu skutočne zahanbujúce. "Áno, videl som, že si ma fotíš. Ďakujem, láska!" dopísal. Model si z celej situácie spravil srandu a príbeh zdieľal na svojom Twitteri.

Pridať nový komentár

Restricted HTML

  • You can align images (data-align="center"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • You can caption images (data-caption="Text"), but also videos, blockquotes, and so on.