Porota takmer odpadla: Do Superstar prišla SLUCHOVO POSTIHNUTÁ so STROJČEKOM v uchu a… VIDEO Spievala ako bohyňa!

BRATISLAVA - Ak človek dostal od Boha dar v podobe talentu a hudbu naozaj cíti celým svojím srdcom, potom ho nezastaví ani hendikep. Dôkazom je 21-ročná Hanka Dziaková z Bratislavy, ktorá úplne odzbrojila porotu aktuálnej série Superstar.

Bývalá reprezentantka v gymnastike očarila porotu už v momente, kedy sa pred ňu postavila. Z kučeravej brunetky sršala obrovská pokora a bola veľmi príjemná. O pár sekúnd neskôr sa diváci dozvedeli, že bojovníčka o titul novej Superstar je sluchovo znevýhodnená, Leoš Mareš informovala, že v uchu nosí strojček. 

Pavla Haberu zaujímalo, či má "načúvatko" iba v jednom uchu albo v oboch. „Ja to tak beriem, že sluch je tak v strede hlavy, že nevnímam ktoré ucho. Ale to načúvacie mám iba v jednom. Aj keď by som ho mala mať v oboch," prezradila mladá športovkyňa, ktorá sa lásky k hudbe a spevu nevzdala ani kvôli výraznému hendikepu. 

A dobre urobila! Na kasting si pripravila náročnú pieseň od speváčky Sie a Hankina interpretácia porotu úplne dostala. Jej vystúpenie si môžete pozrieť vo videu vyššie! 

 

zdroj: https://www.topky.sk/cl/100313/2177411/Porota-takmer-odpadla--Do-Superstar-prisla-SLUCHOVO-POSTIHNUTA-so-STROJCEKOM-v-uchu-a--VIDEO-Spievala-ako-bohyna-

Pridať nový komentár

Restricted HTML

  • You can align images (data-align="center"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • You can caption images (data-caption="Text"), but also videos, blockquotes, and so on.