Dievčatko sa chcelo spriateliť s nepočujúcim kuriérom a tak sa naučilo posunkový jazyk!

Nepočujúci vodič dodávky Tim Joseph zažil to najmilšie prekvapenie, aké sa mu kedy stalo. Aké to bolo? Keď s ním 8-ročné dievčatko menom Tallullah McLellanová začala komunikovať prostredníctvom posunkovej reči. A takto vzniklo krásne priateľstvo!

Deti sú húževnaté, láskavé a prirodzene chcú, aby sa s ostatnými cítili ich súčasťou. Spriatelia sa takmer s kýmkoľvek. Od mrzutej starej dámy, ktorá býva cez ulicu, až po vodiča dodávky, ktorý často zastavuje v susedstve.

Tallullah si zamilovalo milióny ľudí potom, ako sa dozvedeli o jej jedinečnom priateľstve s Timom, nepočujúcim vodičom dodávky.

Tallullah spoznala Tima minulý rok. Kvôli pandémií si jej rodičia objednávali potraviny online a spoliehali sa na vodiča Toma, namiesto nakupovania v obchode.

Keď jedného dňa Tallullah náhodou otvorila dvere, aby vyzdvihla zásielku, rýchlo zistila, že Tim je hluchý.

Toto dobrosrdečné dievča chcelo s Timom viac komunikovať. Takže sa naučila, ako povedať: „Ďakujem, prajem vám pekný deň.“ A Tallullah sa od tohto dňa začala učiť posunkovú reč a každým dňom sa zlepšuje. Prečo? Pretože hovorí, že nepočujúci vodič dodávky jej vždy vyčarí úsmev na tvári.

Tullullahova mama Amy zachytila ​​jeden z ich rozhovorov medzi jej dcérou a nepočujúcim vodičom dodávky na kameru. Potom to hrdo zverejnila na internete. Amy sa potešila, že jej dcéra má také láskavé srdce. Nikdy však nečakala, že sa video stane virálnym.

Jeden užívateľ to komentoval takto:
„Je to nádherné, vohnalo mi to slzy do očí a teší ma, že vidím ako sú ľudia k sebe dobrí.“ Ďalší dodal: „Nie je nič lepšie, ako sa spojiť s inými ľuďmi. Milujem vidieť, ako sa ľudia rôzneho veku, rasy, národnosti a jazykov navzájom spájajú.“ A myslím, že všetci súhlasíme s týmto komentárom: „Toto je svet, do ktorého sa chcem každý deň prebúdzať.“

 

zdroj: https://dobrespravy.eu/dievcatko-sa-chcelo-spriatelit-s-nepocujucim-kurierom-a-tak-sa-naucilo-posunkovu-rec/

 

video_embed

Pridať nový komentár

Restricted HTML

  • You can align images (data-align="center"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • You can caption images (data-caption="Text"), but also videos, blockquotes, and so on.